Inspirowane architekturą,  o łagodności natury

Inspirowane architekturą,
o łagodności natury

Moduły Perspective Lines to skośne pudełka, które można w dowolnej aranżacji przymocowywać do ścian pomieszczeń. W zależności od tego, pod jakim kątem się na nie patrzy, pudełka mogą przybierać różne kształty i odcienie.

Przy użyciu tych pokrytych mchem pudełek, inspirowanych detalami architektury modernistycznej i brutalistycznej, można w niestandardowy sposób kształtować przestrzeń wnętrz.

Stwórz swój własny
rytm designu

Każde pudełko serii Perspective Lines wykonane jest z aluminiowej konstrukcji pokrytej proszkowym lakierem, którą można wypełnić dowolnym rodzajem stabilizowanego mchu lub roślinną kompozycją. Można je układać obok siebie w pionie lub w poziomie – lub łączyć oba sposoby układania – tworząc w ten sposób dowolny wzór. 

Pudełka stanowią idealne rozwiązanie, jeśli szukasz dekoracji ściennych zapewniających efekt zabawy percepcją do dużych lobby korporacyjnych, korytarzy, biur na planie otwartym i innych dużych przestrzeni wewnętrznych.

Dochodzące z zewnątrz dźwięki są tłumione w pomieszczeniu przez stabilizowany mech, który jest naturalnym pochłaniaczem dźwięków. Taki pokryte mchem bloki nie tylko ładnie wyglądają, ale także redukują dźwięki, pomagają się zrelaksować i poprawiają stan ducha. 


Stwórz swój własny  rytm designu
Wymiary


Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Matte Grey
Matte Grey
Matte Blue
Matte Blue
Sparkling Green
Sparkling Green
Sparkling Red
Sparkling Red
Sparkling Burgundy
Sparkling Burgundy

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Forest
Forest

Velvet Leaf
Velvet Leaf
Silver Drop
Silver Drop

Reindeer Moss Colors


Zabawa percepcją i dźwiękochłonność

Zabawa percepcją
i dźwiękochłonność

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.Contact us