Inspirowane architekturą,  o łagodności natury

Inspirowane architekturą,
o łagodności natury

Moduły Perspective Lines to skośne pudełka, które można w dowolnej aranżacji przymocowywać do ścian pomieszczeń. W zależności od tego, pod jakim kątem się na nie patrzy, pudełka mogą przybierać różne kształty i odcienie.

Przy użyciu tych pokrytych mchem pudełek, inspirowanych detalami architektury modernistycznej i brutalistycznej, można w niestandardowy sposób kształtować przestrzeń wnętrz.

Stwórz swój własny
rytm designu

Każde pudełko serii Perspective Lines wykonane jest z aluminiowej konstrukcji pokrytej proszkowym lakierem, którą można wypełnić dowolnym rodzajem stabilizowanego mchu lub roślinną kompozycją. Można je układać obok siebie w pionie lub w poziomie – lub łączyć oba sposoby układania – tworząc w ten sposób dowolny wzór. 

Pudełka stanowią idealne rozwiązanie, jeśli szukasz dekoracji ściennych zapewniających efekt zabawy percepcją do dużych lobby korporacyjnych, korytarzy, biur na planie otwartym i innych dużych przestrzeni wewnętrznych.

Dochodzące z zewnątrz dźwięki są tłumione w pomieszczeniu przez stabilizowany mech, który jest naturalnym pochłaniaczem dźwięków. Taki pokryte mchem bloki nie tylko ładnie wyglądają, ale także redukują dźwięki, pomagają się zrelaksować i poprawiają stan ducha. 


Stwórz swój własny  rytm designu
Wymiary

 -

Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali  -
Imitacja skorodowanej stali
Złoty  -
Złoty
Matowy czarny  -
Matowy czarny
Matowy biały -
Matowy biały

Matte Grey -
Matte Grey
Matte Blue -
Matte Blue
Sparkling Green  -
Sparkling Green
Sparkling Red -
Sparkling Red
Sparkling Burgundy -
Sparkling Burgundy

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)  -
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy  -
Mech poduszkowy
Forest -
Forest

Velvet Leaf -
Velvet Leaf

Reindeer Moss Colors

 -

Ball Moss Colors

Lush (GBM1) -
Lush (GBM1)
Wild (GBM5) -
Wild (GBM5)
Zabawa percepcją i dźwiękochłonność

Zabawa percepcją
i dźwiękochłonność

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.Contact us