100% natury 0% pielęgnacji

100% natury
0% pielęgnacji

Projektujemy i tworzymy zielone ściany, ekrany, meble i różne inne produkty designerskie i architektoniczne, złożone z różnych gatunków roślin, w 100% zabezpieczonych naturalnie.

Dzięki procesom zabezpieczającym, którym poddawane są te produkty, nie wymagają one żadnych innych czynności pielęgnacyjnych, w przeciwieństwie do żywych, zielonych ścian.

Możesz przez wiele lat cieszyć się niezrównanymi walorami estetycznymi i akustycznymi naturalnej roślinności we wnętrzach, bez konieczności pielęgnacji!Stabilizacja roślinności to unikatowy i ekologiczny proces, przebiegający bez dodatku jakichkolwiek niebezpiecznych substancji toksycznych, chemicznych lub innych niebezpiecznych składników.

Odbywa się on w następujący sposób:

•   Rośliny są ręcznie zbierane zgodnie z zasadami zrównoważonej dbałości o lasy, w optymalnym momencie, kiedy prezentują swoje największe walory estetyczne.

•   Świeżo zebrane rośliny są następnie poddawane autorskiemu procesowi wchłaniania specjalnej mieszanki złożonej w stu procentach z roślinnych i biodegradowalnych składników stabilizujących.

•  Płyn stabilizujący zastępuje soki i wodę wewnątrz roślin, z powodzeniem zachowując naturalny wygląd natury, tworząc unikatowy, w pełni naturalny produkt. Stabilizowane liście i rośliny pozostają piękne i niezmienione przez wiele lat, bez konieczności podlewania, światła i jakiejkolwiek pielęgnacji.


100% natury 0% pielęgnacji

Od pomysłu
do montażu

Lata doświadczenia zapewniły nam odpowiednią wiedzę, aby móc dobrze doradzić w wyborze najlepszej opcji dostosowanej do indywidualnych wymogów, począwszy już od etapu projektowania koncepcji.

Rezultatem jest produkt dopasowany do wymogów, montowany przez nas lub dostarczany do klienta w optymalnie przygotowanym pakiecie.


Od pomysłu  do montażu
Od pomysłu  do montażu

Planujesz Zielone Logo, Zieloną Ścianę, ramę lub kombinację tych wszystkich elementów, a może też i innych? Z przyjemnością zapewnimy wszelką pomoc. Zespół naszych ekspertów zajmie się Twoim projektem, aż uzyskany efekt będzie dla Ciebie w pełni zadowalający.

Uważnie analizujemy każdy zlecony projekt i zapewniamy bezpłatną wycenę. Zapraszamy więc do kontaktu!

Nigdy wcześniej rozwiązania akustyczne nie wyglądały tak naturalnie

Nigdy wcześniej rozwiązania akustyczne nie wyglądały tak naturalnie

Nasze produkty zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby stanowiły naturalne pochłaniacze dźwięków. Wszystkie wykonane są ze stabilizowanych mchów o akustycznych właściwościach, co było priorytetem podczas ich projektowania.

Szczegółowe testy z certyfikowanego laboratorium potwierdzają niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne stabilizowanego, naturalnego mchu.Sekret odpowiednio zrównoważonych wnętrz korporacyjnych leży nie tylko w ich wyglądzie i funkcjonalności, ale także w ich brzmieniu. W wielu biurach i miejscach pracy hałas w tle znacznie przekracza zalecane 45 decybeli.

Rezultatem jest spadek koncentracji, obniżone możliwości współpracy, bóle głowy, zwiększony poziom stresu i złe samopoczucie.

Problem ten można rozwiązać poprzez redukcję otaczającego hałasu, co najskuteczniej można osiągnąć, stosując elementy akustyczne redukujące rozprzestrzenianie się dźwięków, pogłosy i echo.

Zastosowanie naszych produktów w środowisku korporacyjnym pomaga wyciszyć otaczające hałasy i zredukować ogólny poziom występujących we wnętrzu dźwięków do akceptowalnego poziomu decybeli. 

Nasze produkty dobrze brzmią, dobrze wyglądają i zapewniają dobre samopoczucie.


Nigdy wcześniej rozwiązania akustyczne nie wyglądały tak naturalnie
Poznaj nasze produkty

Kolekcja designerska

Poprzez połączenie stabilizowanych roślin z metalowymi ramami, firma Greenmood stworzyła wysokiej jakości gamę produktów designerskich, idealnych dla wymagającego środowiska korporacyjnego.

Dźwiękochłonność, spokój umysłu i ukojenie dla ducha


Kolekcja designerska

Personalizowane rozwiązania

Stabilizowane rośliny oferują nieskończone możliwości w zakresie projektowania wystroju wnętrz, od Zielonych Ścian po Zielone Logo, ramy wypełnione mchem lub wszelkiego innego rodzaju personalizowane projekty architektoniczne...

Spełniamy Twoje życzenia


Personalizowane rozwiązania
Pudełko pełne inspiracji

Pudełko

pełne inspiracji

Otwórz się na nowe pomysły podczas odkrywania tekstur, kolorów i właściwości naszych mchów i roślinności. Wierzymy, że jednym z najlepszych sposobów na czerpanie inspiracji jest zapoznanie się z materią przedmiotu.

Nasze nowe pudełko na próbki zostało zaprojektowane tak, aby było kompaktowe, ekologiczne i fantazyjne. Wykonane jest z tektury z recyklingu z magnetycznym systemem zamykania, a pojemniki na mchy wykonane są w całości z korka i kleju na bazie wody.

Zaprojektowaliśmy dwa rodzaje pudełek na próbki, aby spełnić wszystkie Państwa potrzeby.

Pudełko na próbki z roślinnością:

 • 16 rodzajów liści
 • Kolory farb proszkowych
 • Folder Greenmood

Pudełko na próbki z mchem:

 • Ball Moss
 • 3 kolory Reindeer Moss (bestsellery)
 • Velvet Leaf
 • Kolory farb proszkowych
 • Folder GreenmoodPudełko pełne inspiracji
Informacje

Hospitality Design Awards 2024
Hospitality Design Awards 2024

News
30/04/2024

Out of 375 submissions, we’re excited to announce that our Cork Furniture collections Terra & Mario, designed by Alain Gilles, made it to the finalist list in the Sustainable Solutions category of the 20th annual Hospitality Design Awards!

Workspace Expo 2024
Workspace Expo 2024

Events
26/03/2024

We are delighted to inform you that this year our team will gladly meet you at the Workspace Expo in Paris.

A surprise at SFF24 !
A surprise at SFF24 !

Events
05/02/2024

Join us at SFF24 where together with Hässelby Blommor and Natural Greenwalls, we will bring in the vibrant energy of nature.

Contact us