100% natury  0% pielęgnacji

100% natury
0% pielęgnacji

Projektujemy i tworzymy zielone ściany, ekrany, meble i różne inne produkty designerskie i architektoniczne, złożone z różnych gatunków roślin, w 100% zabezpieczonych naturalnie.

Dzięki procesom zabezpieczającym, którym poddawane są te produkty, nie wymagają one żadnych innych czynności pielęgnacyjnych, w przeciwieństwie do żywych, zielonych ścian.

Możesz przez wiele lat cieszyć się niezrównanymi walorami estetycznymi i akustycznymi naturalnej roślinności we wnętrzach, bez konieczności pielęgnacji!Stabilizacja roślinności to unikatowy i ekologiczny proces, przebiegający bez dodatku jakichkolwiek niebezpiecznych substancji toksycznych, chemicznych lub innych niebezpiecznych składników.

Odbywa się on w następujący sposób:

•   Rośliny są ręcznie zbierane zgodnie z zasadami zrównoważonej dbałości o lasy, w optymalnym momencie, kiedy prezentują swoje największe walory estetyczne.

•   Świeżo zebrane rośliny są następnie poddawane autorskiemu procesowi wchłaniania specjalnej mieszanki złożonej w stu procentach z roślinnych i biodegradowalnych składników stabilizujących.

•  Płyn stabilizujący zastępuje soki i wodę wewnątrz roślin, z powodzeniem zachowując naturalny wygląd natury, tworząc unikatowy, w pełni naturalny produkt. Stabilizowane liście i rośliny pozostają piękne i niezmienione przez wiele lat, bez konieczności podlewania, światła i jakiejkolwiek pielęgnacji.


100% natury  0% pielęgnacji

Od pomysłu
do montażu

Lata doświadczenia zapewniły nam odpowiednią wiedzę, aby móc dobrze doradzić w wyborze najlepszej opcji dostosowanej do indywidualnych wymogów, począwszy już od etapu projektowania koncepcji.

Rezultatem jest produkt dopasowany do wymogów, montowany przez nas lub dostarczany do klienta w optymalnie przygotowanym pakiecie.


Od pomysłu    do montażu
Od pomysłu    do montażu

Planujesz Zielone Logo, Zieloną Ścianę, ramę lub kombinację tych wszystkich elementów, a może też i innych? Z przyjemnością zapewnimy wszelką pomoc. Zespół naszych ekspertów zajmie się Twoim projektem, aż uzyskany efekt będzie dla Ciebie w pełni zadowalający.

Uważnie analizujemy każdy zlecony projekt i zapewniamy bezpłatną wycenę. Zapraszamy więc do kontaktu!

Nigdy wcześniej rozwiązania akustyczne nie wyglądały tak naturalnie

Nigdy wcześniej rozwiązania akustyczne nie wyglądały tak naturalnie

Nasze produkty zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby stanowiły naturalne pochłaniacze dźwięków. Wszystkie wykonane są ze stabilizowanych mchów o akustycznych właściwościach, co było priorytetem podczas ich projektowania.

Szczegółowe testy z certyfikowanego laboratorium potwierdzają niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne stabilizowanego, naturalnego mchu.Sekret odpowiednio zrównoważonych wnętrz korporacyjnych leży nie tylko w ich wyglądzie i funkcjonalności, ale także w ich brzmieniu. W wielu biurach i miejscach pracy hałas w tle znacznie przekracza zalecane 45 decybeli.

Rezultatem jest spadek koncentracji, obniżone możliwości współpracy, bóle głowy, zwiększony poziom stresu i złe samopoczucie.

Problem ten można rozwiązać poprzez redukcję otaczającego hałasu, co najskuteczniej można osiągnąć, stosując elementy akustyczne redukujące rozprzestrzenianie się dźwięków, pogłosy i echo.

Zastosowanie naszych produktów w środowisku korporacyjnym pomaga wyciszyć otaczające hałasy i zredukować ogólny poziom występujących we wnętrzu dźwięków do akceptowalnego poziomu decybeli. 

Nasze produkty dobrze brzmią, dobrze wyglądają i zapewniają dobre samopoczucie.


Nigdy wcześniej rozwiązania akustyczne nie wyglądały tak naturalnie
Poznaj nasze produkty

Kolekcja designerska

Poprzez połączenie stabilizowanych roślin z metalowymi ramami, firma Greenmood stworzyła wysokiej jakości gamę produktów designerskich, idealnych dla wymagającego środowiska korporacyjnego.

Dźwiękochłonność, spokój umysłu i ukojenie dla ducha


Kolekcja designerska

Personalizowane rozwiązania

Stabilizowane rośliny oferują nieskończone możliwości w zakresie projektowania wystroju wnętrz, od Zielonych Ścian po Zielone Logo, ramy wypełnione mchem lub wszelkiego innego rodzaju personalizowane projekty architektoniczne...

Spełniamy Twoje życzenia


Personalizowane rozwiązania
Informacje

Greenmood at Architect@Work, Paris 2020
Greenmood at [email protected], Paris 2020

Events
24/09/2020

Come see us at [email protected] at the PARIS EVENT CENTER in France from the 24th till the 25th of September 2020.

Appearance in the interior design magazine Interni China
Appearance in the interior design magazine Interni China

News
09/03/2020

Greenmood appeared in the famous Chinese interior design magasine Interni

Greenmood in Le Monde's article from Maison & Objet 2020
Greenmood in Le Monde's article from Maison & Objet 2020

News
13/02/2020

Greenmood made an appearance in the famous french newspaper Le Monde in their article from the Maison & Objet exhibition.