Kolekcja designerska

Poprzez połączenie naturalnych, stabilizowanych mchów i roślin z metalowymi ramami, Alain Gilles z firmą Greenmood stworzyli wysokiej jakości gamę produktów idealnych dla wymagającego środowiska korporacyjnego, wnosząc do Twojego wnętrza spokój natury. 

O kolekcji

 Tworzymy inspirujące  środowiska pracy

Tworzymy inspirujące
środowiska pracy

Ten stworzony przez Alaina Gillesa koncept opiera się na zaproszeniu do przestrzeni komercyjnej odrobiny przepychu świata natury, oferując zapracowanym profesjonalistom i ich klientom korzyści płynące z kontaktu ze stabilizowanymi roślinami. Każdy produkt z naszej kolekcji nie tylko zapewnia naturalne właściwości dźwiękochłonne, ale także pomaga zredukować poziom stresu i zapewnia ogólne dobre samopoczucie, które jest zazwyczaj skutkiem spacerowania w naturze.

Dźwiękochłonność
Spokój umysłu
Ukojenie dla ducha

Sekret odpowiednio zrównoważonych wnętrz korporacyjnych tkwi nie tylko w ich wyglądzie i funkcjonalności, ale także w ich brzmieniu. Rezultatem zanieczyszczenia miejsca pracy hałasem jest spadek koncentracji, obniżone możliwości współpracy, bóle głowy, zwiększony poziom stresu i złe samopoczucie… Problem ten można rozwiązać poprzez redukcję otaczającego hałasu, co przyniesie korzyści zarówno dla zarządzania, jak i pracowników, gości i klientów. 

Nasze produkty w firmie Greenmood zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby stanowiły naturalne pochłaniacze dźwięków. Wszystkie wykonane są ze stabilizowanych mchów o akustycznych właściwościach, co było priorytetem podczas ich projektowania. 


Dźwiękochłonność Spokój umysłu   Ukojenie dla ducha
Contact us