Personalizowane rozwiązania

Dostosujemy się do każdej wizji i doradzimy najlepszy wybór w oparciu o potrzeby określonego wnętrza w zakresie redukcji otaczającego hałasu, jak i estetyki. Oferujemy różne gatunki stabilizowanych naturalnych mchów i roślin, co pozwala nam zapewniać dużą różnorodność i nieskończone możliwości tworzenia projektów wnętrz, spełniając wszystkie Państwa życzenia.

Idziemy o krok dalej

Personalizacja

Wykonane  100% ręcznie

Wykonane
100% ręcznie

Projektujemy i zapewniamy wszystkie elementy - strukturalne i naturalne, które pomagają obniżyć poziom dźwięków i zwiększają atrakcyjność wizualną wnętrz. Wszystkie nasze mchy i rośliny poddawane są unikatowym, ekologicznym procesom, dzięki którym nie wymagają żadnych działań pielęgnacyjnych: nie wymagają przycinania, podlewania ani dostępu do światła słonecznego.

Rozwiązania akustyczne
inspirowane naturą

Sekret odpowiednio zrównoważonych wnętrz korporacyjnych tkwi nie tylko w ich wyglądzie i funkcjonalności, ale także w ich brzmieniu. Rezultatem zanieczyszczenia miejsca pracy hałasem jest spadek koncentracji, obniżone możliwości współpracy, bóle głowy, zwiększony poziom stresu i złe samopoczucie… Problem ten można rozwiązać poprzez redukcję otaczającego hałasu, co przyniesie korzyści zarówno dla zarządzania, jak i pracowników, gości i klientów. 

Nasze produkty w firmie Greenmood zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby stanowiły naturalne pochłaniacze dźwięków. Wszystkie wykonane są ze stabilizowanych mchów o akustycznych właściwościach, co było priorytetem podczas ich projektowania. 


Rozwiązania akustyczne    inspirowane naturą
Contact us