Ekrany w stylu budki telefonicznej do prywatnych rozmów

Ekrany w stylu budki telefonicznej do prywatnych rozmów

Comma to dekoracyjna akustyczna oprawa ścienna, idealna do firmowych przestrzeni biurowych, korytarzy i holów. Z jednej strony zachowany mech, z drugiej wybór naturalnych materiałów, takich jak korek i filc.

Oprawiony w czarną stalową konstrukcję malowaną proszkowo i wyposażony we wbudowany uchwyt, Comma jest zarówno dekoracyjny, jak i funkcjonalny. Kiedy dwa są umieszczone razem i obrócone na zewnątrz, tworzą prywatną przestrzeń, w której można wykonać telefon lub porozmawiać z kolegą.

Naturalna prywatność i dobre samopoczucie w biurze

Ekrany akustyczne Comma są dostępne w wielu różnych odcieniach mchu i można je łączyć i dopasowywać tak, aby pasowały do ​​każdego projektu wnętrza.

Ekrany mogą być również używane jako przegrody między biurkami, zapewniając właściwości dźwiękochłonne i estetyczne korzyści dla prywatności. Ogólnie rzecz biorąc, pomagają zmniejszyć stres i promować dobre samopoczucie w ruchliwym środowisku pracy.

Naturalna prywatność i dobre samopoczucie w biurze
Wymiary

 -

Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Matowy czarny -
Matowy czarny

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen) -
Chrobotek (Lichen)
Korek -
Korek
Filcowa -
Filcowa

Reindeer Moss Colors

 -

Dwustronnepochłanianie dźwięku

Dwustronne
pochłanianie dźwięku

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.Contact us