G-Divider


Ścianka działowa idealna do dużych pomieszczeń

Najlepsze właściwości naturalnej bariery

Najlepsze właściwości naturalnej bariery

G-Divider to pokryty mchem panel umieszczony wewnątrz owalnej, metalowej ramy. Zaprojektowany został do dzielenia przestrzeni, dlatego idealnie nadaje się do dużych wnętrz, takich jak biura oparte na planie otwartym, obszar recepcji, sale konferencyjne i hale do organizacji różnych wydarzeń.

Ten lekko zakrzywiony, prostokątny ekran G-Divider jest z obu stron pokryty mchem, dlatego każdy może korzystać z jego dźwiękoszczelnych i estetycznych walorów.Umożliwiający przemieszczanie
w celu optymalnego ustawienia

Ramę i panel można z łatwością przemieszczać, i ustawiać obok podobnych ścianek działowych, tworząc naturalne, przyciągające wzrok ściany.

W pełni stabilizowany, naturalny mech pochłania dźwięki otoczenia i zapewnia atrakcyjną, naturalną barierę pomiędzy przestrzeniami o różnych funkcjach.  


Umożliwiający przemieszczanie  w celu optymalnego ustawienia
WymiaryPersonalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Forest
Forest
Dwustronna dźwiękochłonność

Dwustronna dźwiękochłonność

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.

Projektant

Alain Gilles
Projektowanie to jego drugie życie

Projektowanie to jego drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles rozpoczął karierę w świecie finansów. W życiu jednak warto realizować swoje pasje. Dlatego Alain, mając za sobą moralne wsparcie ze strony swojej żony, wrócił na studia, tym razem z wzornictwa przemysłowego we Francji. 

W 2007 r. otworzył własne studio, w którym realizuje własne marzenia, projektując produkty, meble, scenografię oraz wystrój wnętrz w oparciu o własną wizję. Przez te lata nawiązał współpracę z wieloma międzynarodowymi producentami, np. Ligne Roset (FR), Qui est Paul? (FR), O’Sun (BE-HK), Varaschin (IT), Casamania (IT), Deknudt Mirrors (BE), Zee (BE), XL Boom (BE), Designer Box (FR), Verreum (CZ), Evolution (FR) i innymi...


Alain Gilles Projektowanie to jego drugie życie