G-Desks


Wolnostojące ścianki działkowe na biurko, o właściwościach akustycznych i estetycznych

Zaproś naturę  do stołu

Zaproś naturę
do stołu

G-Desk to wolnostojąca, pokryta mchem ścianka działowa na biurko. Pasuje do każdego rodzaju stołu i dobrze się sprawdza w dowolnym otoczeniu biurowym. 

Ścianki są jak dotyk zieleni we wnętrzach zazwyczaj jej pozbawionych, a w pełni stabilizowany mech pochłania także dźwięki z otoczenia, działając jak izolator akustyczny.

Miękka i
naturalna bariera

Ścianka na biurko ma kształt prostokąta o zaokrąglonych górnych krawędziach.

Dostępne są trzy różne wymiary ścianek: mały, średni i duży. Rama ścianki wykonana jest z aluminium lakierowanego proszkowo. 

Obie strony ścianki pokryte są mchem, dzięki czemu wszystkie osoby siedzące przy stole mają przyjemny widok na zieleń, a to z kolei dobrze wpływa na samopoczucie i wydajność pracy.

Miękka i naturalna bariera
Modele


SMALL

MEDIUM

LARGE

Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Pomaga tłumić  odgłosy z biura

Pomaga tłumić
odgłosy z biura

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.


Projektant

Alain Gilles
Projektowanie to jego drugie życie

Projektowanie to jego drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles rozpoczął karierę w świecie finansów. W życiu jednak warto realizować swoje pasje. Dlatego Alain, mając za sobą moralne wsparcie ze strony swojej żony, wrócił na studia, tym razem z wzornictwa przemysłowego we Francji. 

W 2007 r. otworzył własne studio, w którym realizuje własne marzenia, projektując produkty, meble, scenografię oraz wystrój wnętrz w oparciu o własną wizję. Przez te lata nawiązał współpracę z wieloma międzynarodowymi producentami, np. Ligne Roset (FR), Qui est Paul? (FR), O’Sun (BE-HK), Varaschin (IT), Casamania (IT), Deknudt Mirrors (BE), Zee (BE), XL Boom (BE), Designer Box (FR), Verreum (CZ), Evolution (FR) i innymi...


Alain Gilles Projektowanie to jego drugie życie