G-Screens


Eleganckie, okrągłe, dwustronne ścianki dzielące pomieszczenie, o właściwościach akustycznych

Naturalne ograniczniki   i akcent nadający charakteru

Naturalne ograniczniki
i akcent nadający charakteru

G-Screen to pokryty mchem panel o kształcie koła, umieszczony w wolnostojącej, metalowej ramie. Został zaprojektowany na potrzeby użytku w roli eleganckiej, dwustronnej ścianki akustycznej dzielącej pomieszczenie.

Owalna rama okrągłego panelu pozwala na jego ustawienie w dowolnej odległości od ściany, dzięki czemu może być funkcjonalnym i atrakcyjnym elementem podziału dużej przestrzeni lub akcentem dekoracyjnym.

Panele dostępne są w różnych opcjach lakieru proszkowego i można w nich umieszczać różne rodzaje mchu z naszej standardowej oferty..

Wygląd i dźwiękochłonność
przynoszące ukojenie

Ekrany te pasują do każdej komercyjnej przestrzeni, w której potrzebne są materiały o wysokiej dźwiękochłonności, zapewniając jednocześnie ekologiczny wygląd (biura, korytarze, poczekalnie, recepcje).

Krzywizna ramy i panelu stanowi przyjemny kontrast dla zazwyczaj prostych linii i ostrych krawędzi typowych dla korporacyjnego środowiska.

Dochodzące z zewnątrz dźwięki są tłumione w pomieszczeniu przez mech, który jest naturalnym pochłaniaczem dźwięków.Wygląd i dźwiękochłonność  przynoszące ukojenie
Modele


BIG

SMALL

BASE
Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Dwustronna dźwiękochłonność

Dwustronna dźwiękochłonność

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.


Projektant

Alain Gilles
Projektowanie to jego drugie życie

Projektowanie to jego drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles rozpoczął karierę w świecie finansów. W życiu jednak warto realizować swoje pasje. Dlatego Alain, mając za sobą moralne wsparcie ze strony swojej żony, wrócił na studia, tym razem z wzornictwa przemysłowego we Francji. 

W 2007 r. otworzył własne studio, w którym realizuje własne marzenia, projektując produkty, meble, scenografię oraz wystrój wnętrz w oparciu o własną wizję. Przez te lata nawiązał współpracę z wieloma międzynarodowymi producentami, np. Ligne Roset (FR), Qui est Paul? (FR), O’Sun (BE-HK), Varaschin (IT), Casamania (IT), Deknudt Mirrors (BE), Zee (BE), XL Boom (BE), Designer Box (FR), Verreum (CZ), Evolution (FR) i innymi...

Alain Gilles Projektowanie to jego drugie życie