Angled Pillar


Dynamiczny wygląd dzięki zastosowaniu bloków oszukujących zmysł percepcji

Atrakcyjne  opcje designu

Atrakcyjne
opcje designu

Seria Angled Pillar to trójwymiarowe bloki pokryte mchem, które można zamontować na wewnętrznych ścianach budynków.

Bloki oszukują zmysł percepcji, zapewniając gościom inspirowaną naturą iluzję optyczną. Dzięki modułom Angled Pillar ściany w pomieszczeniach zyskują trójwymiarową dynamikę, zapewniając atrakcyjny design, jak i właściwości akustyczne. 

Moduły z serii Angled Pillars można dowolnie łączyć z serią Pillar, dodatkowo zwiększając możliwości dekoracyjne.


Naturalne kompozycje
oszukujące zmysł percepcji

Pokryte mchem bloki stanowią idealne rozwiązanie na dużych przestrzeniach, np. w lobby, korytarzach, biurach na otwartym planie, poczekalniach i na przestrzeniach wystawowych.

Pochłaniają dźwięki, zachęcają do relaksu, a jednocześnie tworzą płynną, naturalną kompozycję, na której zyska każde środowisko korporacyjne. 

Zakrzywiona część bloku jest pokryta mchem, który jest naturalnym pochłaniaczem dźwięków. Właściwości akustyczne pozwalają na złagodzenie ostrości dźwięków, zapewniając bardziej harmonijną atmosferę, sprzyjającą skupieniu i zachowaniu spokoju


Naturalne kompozycje  oszukujące zmysł percepcji
WymiaryPersonalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Korzystaj z akustycznych  właściwości natury

Korzystaj z akustycznych
właściwości natury

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.

Projektant

Alain Gilles
Projektowanie to jego drugie życie

Projektowanie to jego drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles rozpoczął karierę w świecie finansów. W życiu jednak warto realizować swoje pasje. Dlatego Alain, mając za sobą moralne wsparcie ze strony swojej żony, wrócił na studia, tym razem z wzornictwa przemysłowego we Francji. 

W 2007 r. otworzył własne studio, w którym realizuje własne marzenia, projektując produkty, meble, scenografię oraz wystrój wnętrz w oparciu o własną wizję. Przez te lata nawiązał współpracę z wieloma międzynarodowymi producentami, np. Ligne Roset (FR), Qui est Paul? (FR), O’Sun (BE-HK), Varaschin (IT), Casamania (IT), Deknudt Mirrors (BE), Zee (BE), XL Boom (BE), Designer Box (FR), Verreum (CZ), Evolution (FR) i innymi...

Alain Gilles Projektowanie to jego drugie życie