Orientacja  na równowagę

Orientacja
na równowagę

Połączenie pełnego elementu z pustym. Koncept Tail – na który składa się jeden, całkowicie wypełniony pierścień, znajdujący się w pustym pierścieniu przymocowanym od góry do prostego elementu – zapewnia wrażenie mobilności bez potrzeby skomplikowanego mocowania do mobilnej konstrukcji.

Moduł jest zaprojektowany do zawieszania z sufitu i może być komponowany z różną liczbą takich samych lub innych dekoracji, stanowiąc eleganckie wykończenie dużych pustych przestrzeni. Metalowy „ogon” daje poczucie orientacji, a dekoracji nadaje dramatyczny wymiar i charakter.


Połączenie
z sufitem

Moduł Tail można powiesić pod różnymi kątami i na różnych wysokościach, co pozwala architektom i projektantom stworzyć własną wizję kompozycji. Kabel przymocowany do kół dźwiga cały ciężar konstrukcji, natomiast kabel przymocowany do „ogona” pozwala uzyskać preferowany kąt. 

Dwustronne koło wewnętrzne można wypełnić różnorodną, stabilizowaną roślinnością i mchem w wielu opcjach kolorystycznych.

Ten pokryty mchem element umożliwia pochłanianie otaczających dźwięków, przyczyniając się do ogólnej redukcji hałasu występującego we wnętrzu. Pozwala to uzyskać spokojniejszą atmosferę.


Połączenie z sufitem
Wymiary

 -

Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali  -
Imitacja skorodowanej stali
Złoty  -
Złoty
Matowy czarny  -
Matowy czarny
Matowy biały -
Matowy biały

Matte Grey -
Matte Grey
Matte Blue -
Matte Blue
Sparkling Green -
Sparkling Green
Sparkling Red -
Sparkling Red
Sparkling Burgundy -
Sparkling Burgundy

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)  -
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy  -
Mech poduszkowy
Las -
Las

Velvet Leaf -
Velvet Leaf

Reindeer Moss Colors

 -

Ball Moss Colors

Lush (GBM1) -
Lush (GBM1)
Wild (GBM5) -
Wild (GBM5)
Pochłanianie dźwięków otoczenia z góry

Pochłanianie dźwięków otoczenia z góry

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii


Contact us