Dynamiczna lekkość bytu

Dynamiczna
lekkość bytu

Ring to wizualny i akustyczny element wiszący w przestrzeni wewnętrznej. To zabawa w łączenie wypełnionego elementu z pustym – pozwalająca uzyskać pełnię i lekkość – umieszczone w jednej, zewnętrznej obręczy.

Wykonany z aluminium pierścień jest zwieszany z sufitu i można go umieszczać nad stołami lub w dużych, otwartych przestrzeniach, np. w lobby firmy. Może tworzyć ozdobę sam w sobie, a może też być częścią wieloelementowej dekoracji.

Pierścień jest dostępny w kilku różnych wariantach, co pozwala na tworzenie kontrastujących elementów zamawianych grupowo. 


Montaż na suficie

Konstrukcja jest dostępna w dwóch różnych rozmiarach i różnych powłokach pokrytych lakierem proszkowym, oraz z różnymi wypełnieniami stabilizowanymi roślinami.

Dostępne są również odróżniające się wykończenia pierścieni metalowych. Pierścień zapewnia wizualne i akustyczne udoskonalenie każdego wnętrza, zwłaszcza w połączeniu z podobnym modelem: Tail. 

Pokryte mchem obręcze pomagają pochłaniać dźwięki otoczenia, przyczyniając się do redukcji ogólnego hałasu panującego we wnętrzu. Pozwala to uzyskać spokojniejszą atmosferę.


Montaż na suficie
Modele

 -   SMALL

SMALL
 - LARGE

LARGE
Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali  -
Imitacja skorodowanej stali
Złoty  -
Złoty
Matowy czarny  -
Matowy czarny
Matowy biały -
Matowy biały

Matte Grey -
Matte Grey
Matte Blue -
Matte Blue
Sparkling Green -
Sparkling Green
Sparkling Red -
Sparkling Red
Sparkling Burgundy -
Sparkling Burgundy

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)  -
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy  -
Mech poduszkowy
Forest -
Forest

Velvet Leaf -
Velvet Leaf

Reindeer Moss Colors

 -

Ball Moss Colors

Lush (GBM1) -
Lush (GBM1)
Wild (GBM5) -
Wild (GBM5)
Pochłanianie dźwięków z góry

Pochłanianie dźwięków z góry

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.

Contact us