Panele ścienne porostowe z dekoracyjnym wykończeniem

Panele ścienne porostowe z dekoracyjnym wykończeniem

Łącznik to płaski prostokątny panel ścienny pokryty zachowanym porostem (mchem reniferowym). Mech jest dostępny w różnych odcieniach do kontrastowych aranżacji dekoracyjnych. Każdy produkt ma do wyboru wykończenie z korka lub filcu, które można zobaczyć na samej górze ustawionego pionowo panelu.


Ekrany pokryte porostami mają doskonałe właściwości akustyczne i ucieleśniają wizualne właściwości lecznicze świata przyrody. Doskonale nadają się do umieszczenia w przestrzeniach biurowych, salach konferencyjnych, korytarzach i holach handlowych.

Opcje zawieszenia od podłogi do sufitu


Panele z łącznikiem można również zawiesić pod sufitem. Specjalny system mocowania drutu od podłogi do sufitu umożliwia umieszczenie panelu w dowolnym miejscu. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do użytku jako separator biura i osłona prywatności.


Na specjalne zamówienie mech porostowy można przymocować po obu stronach panelu, zapewniając piękny zielony widok pod każdym kątem.

Opcje zawieszenia od podłogi do sufitu
Wymiary


Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Matowy czarny
Matowy czarny

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Korek
Korek
Filcowa
Filcowa

Reindeer Moss colors


Naturalnepochłanianie dźwięku

Naturalne
pochłanianie dźwięku

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.


Contact us