Tail


Dwustronne, zawieszane panele zapewniające efekt wizualny i akustyczny

Orientacja  na równowagę

Orientacja
na równowagę

Połączenie pełnego elementu z pustym. Koncept Tail – na który składa się jeden, całkowicie wypełniony pierścień, znajdujący się w pustym pierścieniu przymocowanym od góry do prostego elementu – zapewnia wrażenie mobilności bez potrzeby skomplikowanego mocowania do mobilnej konstrukcji.

Moduł jest zaprojektowany do zawieszania z sufitu i może być komponowany z różną liczbą takich samych lub innych dekoracji, stanowiąc eleganckie wykończenie dużych pustych przestrzeni. Metalowy „ogon” daje poczucie orientacji, a dekoracji nadaje dramatyczny wymiar i charakter.


Połączenie
z sufitem

Moduł Tail można powiesić pod różnymi kątami i na różnych wysokościach, co pozwala architektom i projektantom stworzyć własną wizję kompozycji. Kabel przymocowany do kół dźwiga cały ciężar konstrukcji, natomiast kabel przymocowany do „ogona” pozwala uzyskać preferowany kąt. 

Dwustronne koło wewnętrzne można wypełnić różnorodną, stabilizowaną roślinnością i mchem w wielu opcjach kolorystycznych.

Ten pokryty mchem element umożliwia pochłanianie otaczających dźwięków, przyczyniając się do ogólnej redukcji hałasu występującego we wnętrzu. Pozwala to uzyskać spokojniejszą atmosferę.


Połączenie z sufitem
Wymiary


Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Las
Las
Pochłanianie dźwięków otoczenia z góry

Pochłanianie dźwięków otoczenia z góry

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w BelgiiProjektant

Alain Gilles
Projektowanie to jego drugie życie

Projektowanie to jego drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles rozpoczął karierę w świecie finansów. W życiu jednak warto realizować swoje pasje. Dlatego Alain, mając za sobą moralne wsparcie ze strony swojej żony, wrócił na studia, tym razem z wzornictwa przemysłowego we Francji. 

W 2007 r. otworzył własne studio, w którym realizuje własne marzenia, projektując produkty, meble, scenografię oraz wystrój wnętrz w oparciu o własną wizję. Przez te lata nawiązał współpracę z wieloma międzynarodowymi producentami, np. Ligne Roset (FR), Qui est Paul? (FR), O’Sun (BE-HK), Varaschin (IT), Casamania (IT), Deknudt Mirrors (BE), Zee (BE), XL Boom (BE), Designer Box (FR), Verreum (CZ), Evolution (FR) i innymi...


Alain Gilles Projektowanie to jego drugie życie