Rings


Wizualna i dźwiękochłonna, dwustronna, podwieszana dekoracja

Dynamiczna lekkość bytu

Dynamiczna
lekkość bytu

Ring to wizualny i akustyczny element wiszący w przestrzeni wewnętrznej. To zabawa w łączenie wypełnionego elementu z pustym – pozwalająca uzyskać pełnię i lekkość – umieszczone w jednej, zewnętrznej obręczy.

Wykonany z aluminium pierścień jest zwieszany z sufitu i można go umieszczać nad stołami lub w dużych, otwartych przestrzeniach, np. w lobby firmy. Może tworzyć ozdobę sam w sobie, a może też być częścią wieloelementowej dekoracji.

Pierścień jest dostępny w kilku różnych wariantach, co pozwala na tworzenie kontrastujących elementów zamawianych grupowo. 


Montaż na suficie

Konstrukcja jest dostępna w dwóch różnych rozmiarach i różnych powłokach pokrytych lakierem proszkowym, oraz z różnymi wypełnieniami stabilizowanymi roślinami.

Dostępne są również odróżniające się wykończenia pierścieni metalowych. Pierścień zapewnia wizualne i akustyczne udoskonalenie każdego wnętrza, zwłaszcza w połączeniu z podobnym modelem: Tail. 

Pokryte mchem obręcze pomagają pochłaniać dźwięki otoczenia, przyczyniając się do redukcji ogólnego hałasu panującego we wnętrzu. Pozwala to uzyskać spokojniejszą atmosferę.


Montaż na suficie
Modele


SMALL

LARGE
Personalizacja

Wykończenie proszkowe ramy

Imitacja skorodowanej stali
Imitacja skorodowanej stali
Złoty
Złoty
Matowy czarny
Matowy czarny
Matowy biały
Matowy biały

Wypełnienie

Chrobotek (Lichen)
Chrobotek (Lichen)
Mech poduszkowy
Mech poduszkowy
Forest
Forest
Pochłanianie dźwięków z góry

Pochłanianie dźwięków z góry

Produkty te, umieszczone w środowisku korporacyjnym, pomagają tłumić otaczające dźwięki, redukując ogólny poziom hałasu we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.

Naturalny, stabilizowany mech posiada niezaprzeczalne właściwości dźwiękochłonne, które były testowane w certyfikowanym laboratorium w Belgii.


Projektant

Alain Gilles
Projektowanie to jego drugie życie

Projektowanie to jego drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles rozpoczął karierę w świecie finansów. W życiu jednak warto realizować swoje pasje. Dlatego Alain, mając za sobą moralne wsparcie ze strony swojej żony, wrócił na studia, tym razem z wzornictwa przemysłowego we Francji. 

W 2007 r. otworzył własne studio, w którym realizuje własne marzenia, projektując produkty, meble, scenografię oraz wystrój wnętrz w oparciu o własną wizję. Przez te lata nawiązał współpracę z wieloma międzynarodowymi producentami, np. Ligne Roset (FR), Qui est Paul? (FR), O’Sun (BE-HK), Varaschin (IT), Casamania (IT), Deknudt Mirrors (BE), Zee (BE), XL Boom (BE), Designer Box (FR), Verreum (CZ), Evolution (FR) i innymi...

Alain Gilles Projektowanie to jego drugie życie